Tytuł Ogłoszenia:

Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

Dodano: 2018-07-03 12:42:19

Kontakt:

Recepcja Impladent Estetyczna

501 155 036

http://www.impladent-estetyczna.eu/

Impladent Medical&Dental Clinic to renomowana klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma bardzo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika uzyskała pozycję lidera w branży stomatologicznej. W konsekwencji możliwe stało się poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii. W swojej ofercie posiada nawet leczenie chrapania.

W klinice stosowany jest bardzo nowoczesny sprzęt spełniający wszystkie obowiązujące na terenie naszego kraju normy. Do swojej dyspozycji ma również nowoczesny blok operacyjny. Siła kliniki tkwi w doświadczonym personelu, który cały czas poszerza posiadane kwalifikacje. W konsekwencji klinika nieustannie się rozwija.

Tym, co niewątpliwie wyróżnia klinikę spośród innych miejsc tego rodzaju jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala przeprowadzać szereg zabiegów o działaniu odmładzającym. W klinice poddać można się zabiegom takim, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy usuwanie owłosienia. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/

Recepcja Impladent Estetyczna

  Główne zdjecie: